09123666676 - 09123666606

کیسه نانی

نان یکی از مواد غذایی بسیار پر مصرف است. آرد و ترکیبات دیگری که برای تولید نان استفاده میشود در برابر برخورد هوا بسیار حساس هستند. اگر نان برای مدت چند دقیقه در معرض هوا قرار بگیرد خشک خواهد شد. همچنین هوا میتواند منجر به خرابی و کپک زدن نان نیز شود. به همین خاطر بعد از خرید، نان را در داخل کیسه هایی که به آن کیسه نانی گفته میشود قرار میدهند تا از برخورد هوا در امان بماند. کیسه نانی با متریال های گوناگونی تولید میشود که البته در کشور ما  این متریال پلاستیک میباشد. پلاستیک های شفاف که به راحتی میتوان محتوای داخل آنرا مشاهده نمود.

کیسه نانی در ابعاد مختلفی نیز تولید میشود. هر نانوایی بسته به نوع نان و همچنین سلیقه خود یک نوع کیسه نانی با ابعاد خاص را سفارش میدهد. اما به طور کلی کیسه نانی باید از ابعادی برخوردار باشد که نان به راحتی در آن جا شود. به طور کلی بک کیسه نانی مناسب باید از ویژگی هایی برخوردار باشد که این ویژگی ها را در ادامه به اختصار توضیح خواهیم داد.

کیسه نانی باید در برابر حرارت مقاوم باشد. همانطور که میدانید نان بعد از آنکه ار تنور خارج شد حرارت بسیار زیادی دارد. کیسه نانی اگر مقاومت خوبی در برابر حرارت نداشته باشد به راحتی آب خواهد شد. حرارت نان همچنین میتواند باعث خارج شد مواد مضر و سمی کیسه شود که به همین منظور باید کیسه های مقاوم در برابر حرارت برای نانوایی ها مورد استفاده قرار بگیرد.

کیسه نانی باید در برابر برخورد قسمت های تیز نان و یا اجسام دیگر تا حدی مقاوم باشد. البته انتظاری از مقاومت بالای کیسه نانی وجود ندارد ولی باید به حدی که قسمت های تیز نان نتواند به آن صدمه بزند مقاومت داشته باشد. در بسیاری ار کیسه نانی ها مشاهده میشود که با خراش کوچک پاره میشوند که این نشان دهنده کیفیت پایین کیسه میباشد.

نانوایی ها و به طور کلی متقاضیان برای خرید کیسه نانی میتوانند از شرکت پارچینه انواع کیسه در ابعاد و همچنین رنگ بندی ها مختلف را با قیمت مناسب تهیه کنند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 4 کاربر