09123666676 - 09123666606

کیسه فریزر

برای بسته بندی مواد غذایی که در یخچال و فریزر نگهداری میشوند نوعی کیسه وجود دارد که به آن کیسه فریزر میگویند. کیسه فریزر از نوعی پلاستیک مخصوص تولید میشود که میتواند انواع مواد غذایی را بدون آنکه کوچکترین مشکلی در بافت آنها بوجود بیاید را در دمای بالا نگهداری کند. کیسه فریزر همانطور که از نامش نیز پیداست مخصوص بسته بندی و فریز کردن میباشد که البته استفاده های دیگری نیز از آن میشود.کیسه فریزر از مزیت های زیادی برخوردار است که به آنها اشاره خواهیم کرد:

کیسه فریزر میتواند انواع مواد غذایی را برای مدت زمان طولانی و در دمای انجماد نگهداری کند.

کیسه فریزر در برابر دمای انجماد مقاومت بسیار خوبی از خود نشان میدهد و بافت آن تحلیل نمیرود.

دوخت به کار برده شده در کیسه فریزر بسیار محکم است و در هنگام قرار دادن مواد غذایی و همچنین جابجا کردن آن این دوخت ها باز نخواهند شد.

کیسه فریزر از خاصیت بسیار خوبی برخوردار است تا رطوبت و همچنین تازگی مواد غذایی را حفظ کند.

رنگ مواد غذایی در کیسه فریزر به خوبی حفظ خواهد شد. اگر مواد غذایی را در کیسه های پلاستیکی دیگر قرار دهید متوجه خواهید شد که در طولانی مدت رنگ و همچنین بافت مواد را تغییر داده است.

بافت بدنه کیسه فریزر به گونه ای است که به هنگام بسته بندی کردن انواع محصولات به هیچ وجه پاره و از یکدیگر جدا نمیشود. شاید در نگاه اول تصور کنید که کیسه فریزر به راحتی پاره میشود در صورتیکه در واقعیت اینگونه نیست و مقاومت بالایی دارد.

کیسه فریزر در ابعاد استاندارد ۳۵*۲۵  تولید میشود که سایز کاملا مناسبی است. مواد غذایی به راحتی درون کیسه فریزر جای میگیرند و مشکلی در این مورد وجود ندارد.

شرکت پارچینه یکی از شرکت های قدیمی و صاحب نام در تولید و عرضه کیسه فریزر است که از بهترین متریال ها برای ساخت انواع کیسه فریزر استفاده میکند. اگر به دنبال کیسه فریزر با بهترین کیفیت و همچنین قیمت هستید بهتر است اولین انتخاب شما محصولات شرکت پارچینه باشد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 7 کاربر