09123666676 - 09123666606

نایلون عریض

یکی از انواع نایلون که عرض زیادی نیز دارد نایلون گلخانه ای میباشد. نایلون عریض برای مصارف صنعتی و کشاورزی کاربرد دارد. این نایلون فقط برای مواردی استفاده میشود که سطح و پوشش دارای عرض زیادی میباشد. نایلون عریض کاربرد هایی دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد. نایلون گلخانه ای برای پوشش سقف گلخانه ها کاربرد بسیار زیادی دارد. برای اینکه گلخانه ها از گزند آفتاب، طوفان،‌ باد،‌سرما و حجوم حشرات مختلف در امان بمانند آنها را به صورت مسقف میسازند. سقفی که برای گلخانه ها در نظر گرفته میشود از نوع نایلون عریض میباشد. نایلون عریض قابلیت عبور نور را از خود دارد و گیاهان داخل گلخانه میتوانند از نور استفاده کنند. نایلون گلخانه ای باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد تا بتوان برای پوشش های گلخانه ای و همچنین صنعتی از آنها استفاده نمود:

نایلون عریض که برای مسقف کردن گلخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد باید از نوع ضد اشعه یو وی باشد. اشعه مستقیم خورشید میتواند باعث آسیب زدن به گیاهان شود که اگر نوع ضد اشعه یو وی آنرا تهیه کنید هیچ آسیبی به گیاهان نخواهد رسید.

نایلون عرض باید از ضخامت مناسبی برخوردار باشد. توجه داشته باشید که اگر نایلون عریض ضخامت کمی داشته باشد ممکن است بر اثر ضربات اشیا نوک تیز به راحتی پاره شود. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که نایلون گلخانه ای از ضخامت خوبی برخوردار باشد.

اگر قصد دارید تا نایلون عریض را برای مصارف صنعتی تهیه کنید باید ضخامت های متفاوتی نسبت به نوع گلخانه ای را در نظر بگیرید. ضخامت نایلون عریض صنعتی باید بیشتر از نوع گلخانه ای باشد.

برای تهیه و خرید نایلون عریض و نایلون گلخانه ای در هر متراژ و یا بصورت آماده میتوانید از شرکت های تولید و عرضه کننده مانند شرکت پارچینه اقدام نمایید زیرا این شرکت ها میتوانند مناسبترین نوع نایلون را به شما عرضه کنند. همچنین این شرکت قیمت های بسیار کمتری را نیز نسبت به فروشنده هایی که فقط به عنوان فروشنده فعالیت میکنند برای محصولات خود در نظر گرفته است.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر