09123666676 - 09123666606

نایلون تبلیغاتی

امروزه وسایلی که برای جابجایی کالا مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی دارند.  یکی از این وسایل کیسه های ساخت شده با متریال های مختلف مانند پارچه، پلاستیک و همچنین کاغذ های مخصوص هستند. کیسه ها در گذشته تنها وظیفه خود را یعنی حمل کالا بر عهده داشتند ولی امروزه از آنها مصارف تبلیغاتی میشود. نایلون تبلیغاتی برای شرکت ها و فروشندگان یک وسیله بسیار مناسب برای معرفی و تبلیغ محصول و یا شرکت میباشد. کیسه تبلیغاتی در سایز های مختلفی تولید میشود و میتوان از طرح  های مختلفی نیز بر روی آن استفاده نمود. مزیت هایی که نایلون تبلیغاتی به وجود می آورد:

کیسه تبلیغاتی از قابلیت چاپ بر روی خود برخوردار است. با این قابلیت میتوان هر نوع طرح و لگوی موردنظر شرکت و یا فروشگاه را بر روی آن در ابعاد مختلف چاپ نمود. چاپ انجام شده بر روی نایلون تبلیغاتی هرگز پاک نمیشود و همین موضوع باعث میشود تا تبلیغات بسیار خوبی برای شرکت محسوب شود.

کیسه تبلیغاتی به دلیل جنسی که دارند برای حمل کالا بسیار مناسب هستند. این نوع کیسه ها به دلیل تبلیغاتی بودن از متریال های بسیار با کیفیتی تولید میشوند و میتوانند هر مقدار وزن را به خوبی تحمل کنند. تحمل وزن این کیسه ها از کیسه های معمولی به مراتب بیشتر است.

نایلون تبلیغاتی بسیار لاکچری و شیک میباشد. همین شیک بودن باعث میشود تا پرستیژ فروشگاه و شرکت تا حد زیادی بالا برود.

کیسه تبلیغاتی میتواند هزینه های تبلیغات را تا حد زیادی کاهش دهد. برای اینکه محصولات و یا شرکت در ابعاد گسترده ای تبلیغ شوند باید هزینه زیادی را صرف کنید در صورتی که با نایلون تبلیغاتی میتوانید این هزینه ها را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

شرکت پارچینه دارای سالها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع کیسه تبلیغاتی و نایلون تبلیغاتی میباشد و نسبت به سفارش مشتری میتواند طرح های مورد نظر را بر روی کیسه چاپ کند. از لحاظ کیفیت و همچنین قیمت این شرکت در سطح بسیار بالاتری نسبت به سایر شرکت ها  قرار دارد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 2 کاربر