09123666676 - 09123666606

استرچ پالت

بسته بندی یک اصل بسیار مهم در صنایع مختلف به شمار میرود. بسته بندی میتواند علاوه بر زیبایی از آسیب رسیدن به محصولات تولید شده نیز جلوگیری کند. یکی از تجهیزاتی که برای بسته بندی در صنایع تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد استرچ پالت است. استرچ پالت دستگاهی است که با سایر دستگاه های بسته بندی تفاوت هایی دارد. پالت پیچ از دستگاه هایی است که در انتهای خط تولید مورد استفاده قرار میگیرد و کالاهایی که بر روی پالت سوار میشوند را بسته بندی میکند.استرچ پالت برای بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله صنایعی که از پالت پیچ برای بسته بندی استفاده میشود میتوان به صنایع فلزی، صنایع چرم، نساجی ها، صنایع غذایی، صنایع سلولوزی،‌صنایع شیمیایی،‌صنایع دارویی،‌صنایع برق، صنایع کشاورزی، صنایع ماشین سازی و صنایع کاشی اشاره نمود.استرچ پالت مزیت های زیادی را برای بسته بندی بوجود می آورد:

استرچ پالت سرعت بسته بندی را تا حد زیادی افزایش میدهد. در بسیاری از صنایع سرعت بسته بندی  بسیار مهم است. در روش های بسته بندی به صورت دستی زمان زیادی برای انجام کار نیاز است اما با استفاده از این دستگاه تا حد بسیار زیادی این زمان کاهش می یابد.

استرچ پالت کیفیت بسته بندی را نیز افزایش میدهد. معمولا بسته بندی توسط دستگاه بی عیب و نقص انجام میشود در صورتی که در روش های دستی نقص های زیادی وجود دارد.

کاهش نیروی انسانی برای بسته بندی از مزیت های پالت پیچ به شمار میرود. چندین نفر برای بسته بندی یک پالت نیاز است ولی با استفاده از این دستگاه استفاده ار نیروی انسانی به صفر میرسد.

برای خرید استرچ پالت و پالت پیچ باید شرکتی را انتخاب کنید که بتواند مشاوره خوبی را در اختیار شما قرار دهد زیرا هر استرچ پالتی برای تمام صنایع مناسب نیست. شرکت پارچینه از کارشناسان با تجربه زیادی برخوردار است که میتوانند در زمینه خرید پالت پیچ و استرچ پالت مشورت های خوبی را به شما ارئه دهند و همچنین در صورت نیاز میتوانید محصول مورد نظر خود را از این شرکت خریداری نمایید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر