09123666676 - 09123666606

کیسه سرجمع شو نان وون

وسایل زیادی برای حمل کالای فروخته شده فروشگاه ها وجود دارد که به خاطر قابل حمل بودن آنها از قابلیت تبلیغاتی برخوردار هستند. این وسایل به راحتی حمل میشوند و به همین دلیل در معرض دید عموم قرار میگیرند. کیسه سرجمع شو نان وون نیز از جمله این وسایل است که میتواند وسایل مختلفی را در خود جای دهد. کیسه سرجمع شو اسپان باند در حال جمع شده شبیه به بغچه میماند. کیسه سرجمع شو نان وون مزیت هایی را ایجاد میکند که در سایر کیسه ها وجود ندارد. کیسه سرجمع شو اسپان باند میتواند محافظ بسیار خوبی برای وسایل باشد. سر این کیسه به راحتی جمع میشود و به همین دلیل میتوان وسایل مختلف را بدون آنکه از درون کیسه به بیرون پرتاب شوند داخل آن قرار داد. کیسه سر جمع شو نان وون از یک بخش طناب مانند در قسمت فوقانی خود برخوردار است که با کشیدن آن سر کیسه جمع و در نهایت بسته میشود.

کیسه سرجمع شو نان وون تحمل قرار دادن اشیا سنگین را نیز در درون خود دارد. میتوان به راحتی هر وسیله ای با هر وزنی را بدون آنکه کوچکترین آسیبی به بدنه وارد شود داخل آن قرار داد. البته بدنه کیسه سر جمع شو نان وون ممکن است با برخورد اشیا نوک تیز پاره شود پس باید نسبت به این موضوع توجه داشته باشید.

رنگ بندی های گوناگونی برای کیسه سرجمع شو نان وون وجود دارد. تنوع رنگ در این نوع کیسه بالا است و میتوانید به صورت دلخواه هر رنگی را که تمایل داشتید انتخاب کنید.

کیسه سرجمع شو اسپان باند از قابلیت چاپ بر روی بدنه برخوردار است. برای اینکه شرکت ها و همچنین فروشگاه ها بتوانند برند،‌لوگو و همچنین شرکت را تبلیغ کنند میتوانند سفارش چاپ بر روی بدنه محصول  را بدهند.

این کیسه ها قیمت بسیار مناسبی نیز دارند. قیمت در نظر گرفته شده برای کیسه سر جمع شو نان وون نسبت به سایر کیسه ها پایین تر است و همین موضوع باعث مقرون بصرفه شدن آن گردیده است.

شرکت پارچینه همه نوع کیسه از جمله کیسه سرجمع شو نان وون را بصورت ساده و تبلیغاتی تولید و عرضه میکند که در صورت نیاز میتوانید محصولات شرکت را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر