09123666676 - 09123666606

نایلون

نایلون واژ ه ای بسیار آشنا است که حتما تا بحال نام آنرا زیاد شنیده اید. در ساخت نایلون از مواد نرم استفاده میشود. نایلون اولین بار در سال ۱۳۹۵ اختراع شد و یکی از پر کاربردترین و پر مصرف ترین پلیمرها محسوب میشود. هدف از ساخت نایلون در واقع جایگزینی برای ابریشم بود. زمان اختراع نایلون به جنگ جهانی دوم باز میگردد. در این زمان ابریشم به شدت نایاب شد و به همین دلیل نایلون اختراع و جایگزین ابریشم شد. یکی از تجهیزاتی که آن زمان از نایلون برای ساخت آن استفاده میشد چتر سربازان بود. پیش از نایلون از ابریشم در ساخت چتر استفاده میشد که بعدها نایلون جایگزین ابریشم شد. نایلون موارد استفاده زیادی دارد که در ادامه به آنها شاره خواهیم کرد:

نوعی از نایلون وجود دارد که به آن نایلون گلخانه های میگویند. نایلون گلخانه ای همانطور که از نامش نیز پیداست به عنوان پوششی برای محصولات گلخانه ای کاربرد دارد.

نایلون حبوبات برای بسته بندی انواع حبوبات مورد استفاده قرار میگیرد. حتما تا بحال حبوبات بسته بندی شده زیادی را مشاهده و خریداری نموده اید. نایلون به کار رفته در بسته بندی آنها را نایلون حبوبات می نامند.

از نایلون برای شیرینگ کردن نیز استفاده میشود. برخی از محصولات تولیدی کارخانجات و شرکت ها باید به صورت شیرینگ شده بسته بندی شوند. نایلون شیرینگ با برخورد حرارت به راحتی جمع و جذب بدنه محصول میشود. از متریال متفاوتی نسبت به سایر نایلون ها برای ساخت نایلون شیرینگ استفاده میشود.

نایلون چاپی و یا نایلون چاپی دسته بند دار نیز برای حمل محصولات فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. نایلون چاپی دسته بند دار از یک دسته برای حمل راحت بهره میبرد. چاپ به کار رفته بر روی این نوع نایلون نیز باعث زیباتر شدن آن شده است. میتوانید طرح مورد نظر خود را نیز بصورت سفارشی بر روی این نوع نایلون چاپ کنید.

انواع نایلون های نام برده شده در بالا را میتوانید از  شرکت پارچینه که تولید و عرضه کننده انواع نایلون میباشد تهیه کنید. این شرکت به دلیل اینکه تولید کننده انواع نایلون میباشد تمامی محصولات خود را با قیمت بسیار پایینتر از سایر شرکت ها عرضه میکند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 5 کاربر