09123666676 - 09123666606

نان وون

یکی از موادی که امروزه از آن در صنایع مختلف استفاده میشود نان وون است. در ادامه این مطلب قصد داریم به کاربردهای نان وون در صنایع مختلف اشاره کنیم. اسپان باند در تولید تجهیزات پزشکی کاربرد بسیاری زیادی دارد. کلاه، ماسک، روکش، کفش،‌ لباس های یکبار مصرف از جمله تجهیزاتی هستند که از نان وون در ساخت آنها استفاده میشود. از نان وون در صنایع پزشکی برای ساخت نوعی پارچه های ضد عفونی و ضد حساسیت استفاده میشود که هزینه کمی را نیز برای بیمارستان ها بوجود می آورد. از نان وون برای تولید پارچه های نبافته که در ساخت تجهیزات پزشکی کاربرد دارد نیز استفاده میشود. پارچه نبافته در تولید رویه و زیر اندار تخت های بیمارستانی کاربرد دارد.

در صنایع کشاورزی از پارچه های نبافته که از نان وون تولید شده اند برای حفاظت محصولات زراعی استفاده میشود. رشد استفاده از اسپان باند در صنایع کشاورزی بسیار زیاد بوده است که به ۱۷ درصد میرسد.از پارچه های نبافته در صنایع کشاورزی برای جدا کردن لایه های خاک نیز استفاده میشود.

در صنایع بهداشتی از نان وون برای تولید پوشک بچه و همچنین بزرگسالان استفاده میشود و مزیت های بسیار خوبی را برای آن بوجود می آورد.

صنایع خودرو سازی از پارچه های نبافته تولید شده از اسپان باند برای قسمت های مختلف خودرو استفاده میشود. روکش هی مختلف خودرو از جمله قسمت های تولید شده از نان وون هستند. این پارچه ها هزینه و همچنین وزن قسمت های مختلف را تا حد زیادی پایین می آورند.

قابلیت ضد قارچ و ضد باکتری نان وون باعث شده تا از آن در صنایع بسته بندی استفاده های زیادی شود. البته اسپان باند مصارف دیگری نیز دارد ولی در موارد یاد شده در بالا کاربرد بیشتری دارد. برای خرید نان وون و اسپان باند میتوانید شرکت پارچینه را که یکی از بزرگترین شرکت های پخش این ماده بسیار مفید میباشد است را انتخاب کنید. مزیت این شرکت نسبت شرکت های دیگر به قیمت های مناسب آن مربوط میشود.

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 7 کاربر