09123666676 - 09123666606

اسپان باند

با کیفیت ترین اسپان باند را میتوانید با یک تماس از مجموعه پارچینه خریداری نمایید. این مجموعه از مجموعه های فعال در زمینه فروش انواع کیسه های تبلیغاتی ، ساک پارچه ای ، ساک دستی سوزنی میباشد که با توجه به قیمت های بسیار مناسب توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. در این تولیدی ساک دستی همواره بهترین متریال ها مورد استفاده قرار میگیرد و شما میتوانید محصولات مورد نیاز خود را بصورت سفارشی نیز تهیه نمایید.

یکی از انواع منسوجات و پارچه ها که کاربرد بسیار زیادی نیز پیدا کرده است اسپان باند میباشد. اسپان باند از دسته منسوجات بدون بافت و از جنس پلی پروپیلن محسوب میشود. در بافت و تولید اسپان باند بر خلاف پارچه های معمولی از هیچگونه تار و پودی از نوع نخ استفاده نشده و تنها الیاف پرس در تولید آن مورد استفاده قرار گرفته اند. این نوع پارچه با ضخامت و همچنین وزن های مختلفی تولید میگردد و همین موضوع نیز باعث شده تا به آن بی بافت و یا حتی نبافته نیز بگویند. اسپان باند مصارف فراوانی دارد و همگی ما با محصولات تولید شده با آن به خوبی سر و کار داریم. این نوع پارچه بر خلاف پارچه های معمولی که برای تولید برخی محصولات مورد استفاده قرار میگیرند از کاربرد بسیار بیشتری برخوردار است و از آن در تولید چای کیسه ای و همچنین در صنایع نظامی استفاده زیادی میشود. ما بارها با این نوع پارچه سر و کار داشته ایم و با نگاهی به دور و اطراف خود میتوانیم محصولاتی که با آن تولید شده اند را بیابیم اما ممکن است به اسم آنرا نشناسیم. از کاربرد های اسپان باند به صورت تیتروار میتوان به  مصارف بهداشتی و پزشکی، مصارف کشاورزی، صنایع اتومبیل سازی، راه و ساختمان، صافی های از نوع صنعتی، صنایع بسته بندی، محیط زیست و  دیگر موارد اشاره نمود.

 اسپان باند

مزایای اسپان باند

پارچه های اسپان باند از مزایای بسیار زیادی برخوردار هستند که برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. پارچه اسپان باند آب گریز و آب دوست هستند که این ویژگی باعث شده تا کاربرد آن نسبت به دیگر پارچه های معمولی افزایش یابد. آنتی باکتریال و آنتی یووی بودن اسپان باند آنرا به یکی از پارچه های مقاوم در برابر نور آفتاب و البته مقاوم در برابر آلودگی و باکتری تبدیل کرده و جزو پارچه های کاملا بهداشتی محسوب میشود. اسپان باند از پارچه های لطیف نیز محسوب میگردد و در نتیجه خوردگی را در صورتی که با سطوح و سطح بدن برخوردی داشته باشد ایجاد نخواهد کرد. همچنین اسپان باند از قابلیت چاپ بر روی خود نیز بهره میبرد و میتوان چاپی را با توجه سفارشی بودن بر روی آن انجام داد.

برای خرید اسپان باند به موارد زیر توجه داشته باشید

برای خرید اسپان باند باید به مواردی توجه داشته باشید تا بتوانید اسپان باند مناسب را تهیه نمایید. از جمله این موارد که برای خرید اسپان باند باید مورد توجه زیادی قرار گیرند میتوان به تعداد لایه های اسپان باند، انتی باکتریال بودن پارچه اسپان باند که از اهمیت زیادی برخوردار است، آب دوست بودن اسپان باند که قابلیت جذب سریع آب را بوجود می آورد، آنتی یووی بودن اسپان باند که باعث مقاوم شدن آن در برابر نور آفتاب میشود و قابلیت چاپ آن اشاره نمود.

اسپان باند

فروش اسپان باند به سراسر کشور

فروش اسپان باند به دو روش متفاوت در کشور ما انجام میشود که یک روش حضوری و روش دیگر غیر حضوری میباشد که البته روش دوم از محبوبیت بیشتری نیز با توجه به ویژگی های خود برخوردار میباشد. فروش اسپان باند بصورت غیر حضوری باعث شده تا خریدار بتواند به راحتی از هر نقطه از کشور خرید خود را انجام داده و در محل تحویل بگیرد. فروش اسپان باند بصورت غیر حضوری توسط مجموعه پارچینه نیز انجام میشود و میتوانید با دریافت اطلاعات از کارشناسان مجموعه نسبت به خرید از هر نقطه از کشور اقدام نمایید.

قیمت اسپان باند

قیمت اسپان باند به تعداد لایه های تشکیل دهندۀ پارچه بستگی دارد. اسپان باند نوعی پارچه بدون تار و پود محسوب می شود و به نوعی با عنوان پارچه های سوزنی شناخته می شود. شرکت پارچینه متناسب با نیاز بازار، در لیست محصولات تولیدی مجموعۀ خود، توانسته موفق به تولید پارچه اسپان باند و انواع ساک پارچه ای در طرح و رنگبندی های متنوع شده است. بدین ترتیب افرادی که در حوزۀ تبلیغات فعالیت می کنند، می توانند با قیمت ارزان محصولات اسپان باند را جهت امور تبلیغاتی استفاده نمایند.

از مهمترین ویژگی های اسپان باند می توان به سبک بودن، قیمت ارزان، استحکام بالا و جایگزین نمودن آن بجای نایلون پلاستیکی اشاره نمود. از این رو افرادی که در حوزۀ حفاظت از محیط زیست فعالیت می کنند، از محصولات اسپان باند استقبال می کنند. بدین ترتیب نیاز نیست برای هر خرید، از نایلون پلاستیکی استفاده نمود و تنها با یکبار خرید اسپان باند، می توان برای مدت زمان طولانی از آن استفاده نمود.

اسپان باند از کجا بخریم

جهت خرید اسپان باند، می توانید به شرکت های تولیدی و عرضه کنندۀ پارچه و محصولات اسپان باند مراجعه نمائید. به طور کلی در تولید پارچه اسپان باند از الیاف پرس شده استفاده می شود و به سهولت با استفاده از حرارت و گرما به یکدیگر متصل می شود و می توان از آن جهت تولید چای کیسه ای، کیسه های تبلیغاتی، ساک دستی و غیره استفاده نمود.

شرکت پارچینه در لیست محصولاتی که تولید می کنند، توانسته اند امکان تولید منسوجات اسپان باند را مهیا سازند. بدین وسیله متناسب با نیاز مشتریان، قادر به فروش اسپان باند و همچنین انواع ساک دستی اسپان باند در ابعاد و طرح های مختلف می باشند. صنایع مختلف جهت تهیۀ پارچه اسپان باند می توانند با دفتر فروش پارچینه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایند. 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 26 کاربر