09123666676 - 09123666606

کیسه پارچه ای

امروزه از هر وسیله ای برای تبلیغ استفاده میشود. رقابت تنگاتنگی که بین شرکت ها و فروشنده های مختلف وجود دارد باعث شده تا تبلیغات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد. در این بین ساک های دستی یکی از ابزارهای تبلیغاتی هستند که کاربرد فراوانی دارند. انواع ساک های دستی وجود دارند که متریال های زیادی برای ساخت آنها مورد استفاده قرار میگیرد. در این بین کیسه تبلیغاتی اسپان باند یکی از ساک هایی است که به دلیل استفاده از ماده ای به نام نان وون در آنها، اینگونه نامگذاری شده اند. کیسه پارچه ای هزینه کمی را برای مشتری ایجاد میکند. نان وون یکی از متریال های ارزان قیمت بشمار میرود  و به همین دلیل است که قیمت تمام شده بگ تبلیغاتی نان وون نسبت به سایر کیسه های تبلیغاتی پایین تر است.

کیسه تبلیغاتی اسپان باند هیچگونه تار و پودی به دلیل استفاده از نان وون در بافت خود ندارد. از چاپ فلسکو و یا اسکرین میتوان برای چاپ بر روی کیسه پارچه ای استفاده نمود. کیسه تبلیغاتی نان وون در تنوع رنگ بسیار زیادی تولید و عرضه میشود. تنوع رنگی گه برای بگ تبلیغاتی نان وون به کار میرود در سایر کیسه های تبلیغاتی وجود ندارد.

کیسه پارچه ای

از انواع روش های چاپ میتوان برای طرح دار کردن سطح بگ تبلیغاتی نان وون استفاده نمود. در بسیاری از انواع کیسه های تبلیغاتی به دلیل نوع متریال این امر میسر نیست ولی ماده نان وون این اجازه را میدهد تا از هر روش چاپی به راحتی استفاده نمود. کیسه پارچه ای بع دلیل خاصیتی که دارد سازگاری بسیار خوبی را با طبیعت و محیط زیست ایجاد میکند. ساک های تبلیغاتی دیگری که وجود دارند اینگونه نیستند و سازگاری خوبی را ایجاد نمیکنند.

برای خرید کیسه تبلیغاتی اسپان باند باید شرکتی را بیابید که بتواند این محصول تبلیغاتی را در رنگ ها و ابعاد دلخواه شما ارائه دهند. ارائه کیسه پارچه ای و کیسه تبلیغاتی اسپان باند در هر رنگ و ابعادی که بخواهید توسط شرکت پارچینه با نازلترین قیمت انجام میشود.

کیسه پارچه ای

از محکمترین و با دوام ترین نوع کیسه که از قابلیت استفاده مجدد نیز برخوردار است کیسه پارچه ای میباشد. کیسه پارچه ای همانطور که از نامش پیداست از پارچه ساخته شده است اما نوع پارچه ای که در تولید آن به کار میرود میتواند متفاوت باشد. کیسه پارچه ای به دلیل مقاومت بالایی که دارد میتواند برای  حمل محصولات سنیگن مناسب باشد. تحمل وزن کیسه پارچه ای به نسبت کیسه های پلاستیکی بسیار بیشتر است و لبه های تیز محصول نیز نمیتواند آسیبی به بدنه آن وارد کند.

کیسه پارچه ای از جلوه ظاهری بسیار زیباتری نیز برخوردار است. جلوه ظاهری کیسه پارچه ای قابل مقایسه با کیسه های پلاستیکی نیست. بخصوص اگر از رنگ بندی های متنوع در کیسه پارچه ای استفاده شده باشد زیبایی آن دو چندان خواهد شد. قابلیت چاپ بر روی کیسه پارچه ای وجود دارد زیرا این نوع کیسه از جمله کیسه های تبلیغاتی محسوب میشود و میتوان هر نوع طرح و متنی را نسبت به درخواست مشتری بر روی آن چاپ نمود. چاپی که برای کیسه پارچه ای به کار برده میشود میتواند به صورت رنگی و یا تک رنگ نیز انتخاب شود و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

کیسه پارچه ای

کیسه پارچهای به عنوان کیسه های تبلیغاتی نیز استفاده میشوند. زیبایی پارچه، تنوع رنگ و همچنین چاپ روی آن باعث شده تا فروشندگان از آن برای مقاصد تبلیغاتی نیز استفاده کنند. کیسه پارچه ای به دلیل عمر بالایی که دارد میتواند به عنوان یک تبلیغات بلند مدت نیز محسوب شود.

کیسه پارچه ای به صورت دسته دار تولید میشود. دسته های این نوع کیسه باعث میشوند تا مشتری به راحتی بتواند کالای خریداری شده خود را حمل نماید. دسته های کیسه پارچه ای بر خلاف کیسه های پلاستیکی به بدنه دوخته میشوند که البته این دوخت باید بسیار محکم انجام شود تا در صورت قرار دادن اجسام سنگین داخل آن از بدنه جدا نشود.

اگر به دنبال کیسه پارچه ای با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید بهتر است انتخاب اول شما شرکت پارچینه باشد. شرکت پارچینه یکی از شرکت های تولید و عرضه کننده کیسه پارچه ای و انواع کیسه های مورد استفاده در فروشگاه ها و سازمان های مختلف میباشد. تنها هدف شرکت پارچینه جلب رضایت مشتری و گام بر داشتن در مسیر تولید کیسه های با کیفیت میباشد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 6 کاربر